X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازتاب .:: Baztab News ::.

بهره برداری از۲هزارطرح عمرانی قرارگاه خاتم الانبیا

بهره برداری از۲هزارطرح عمرانی قرارگاه خاتم الانبیا    
۱۳۹۴\۰۸\۲۵ - ۱۲:۳۳ PM


تاکنون دو هزار طرح عمرانی قرارگاه خاتم الانبیا در کشور به بهره برداری رسیده است .


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اعلام این خبر در ارومیه ، گفت : این قرارگاه در طرح های کلان زیرساختی اعم از جاده های بین شهری از جمله آزادراه و بزرگراه ، راه آهن ، کانال ، طرح های نفت ، آب ، گاز ، پالایشگاه ها ، پتروشیمی ، سدهای بزرگ و خطوط انتقال فعالیت دارد .

سردار عبداللهی اضافه کرد : در حال حاضر صد و پنجاه هزار نفر در این قرارگاه سازندگی به طور مستقیم مشغول به کار هستند و افزون بر چهار برابر این میزان نیز به صورت غیر مستقیم فعالیت می کنند .

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا افزود : در حال حاضر صد طرح بزرگ کشوری در دست اجرا داریم که علاوه بر این ها طرح های دیگری نیز توسط مهندسان و کارکنان این قرارگاه اجرا می شوند .

وی در خصوص احداث تونل انتقال آب از سد کانی سیب به دریاچه ارومیه با استفاده از دستگاه حفاری خریداری شده نیز گفت : در حال حاضر روزانه حدود چهار متر پیشرفت داریم که این امر به دلیل آزمایش عملکرد دستگاه و خاک حفاری شده ، است و امیدواریم در ماه های آینده این میزان به بیست تا بیست و پنج متر در روز برسد .
------------------------------------
محاکمه دولتمردان امریکایی به جرم حمایت از داعش    
۱۳۹۴\۰۸\۲۵ - ۱:۴۹ PM


رئیس قوه قضائیه با محکوم کردن حملات و جنایت های تروریستی اخیر در یمن، بیروت و پاریس پاسخگویی کشورهای غربی به ویژه امریکا و کشورهای حامی داعش در منطقه در قبال این جنایت ها را خواستار شد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما،به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه، آیت الله آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی گفت: گروه تروریستی داعش مرحله جدیدی از جنایت های خود را آغاز کرده است و پس از فجایع لبنان و یمن اخیرا هم در پاریس عده ای از مردم را به خاک و خون کشیده که قطعاً چنین جنایت‌هایی محکوم است.


آمریکا و اروپا پاسخ دهند؛


رئیس قوه قضائیه افزود: پرسش اصلی این است که داعش را چه کسانی خلق کردند و این گروه ها در چه محیط‌هایی پرورش یافتند؛ در این باره کشورهای منطقه که حامی داعش هستند و امریکا و اروپایی ها باید پاسخ دهند.


آیت الله آملی لاریجانی با تاکید بر اینکه غربی ها و برخی کشورهای منطقه با سوءاستفاده از خلأ قدرت در چند کشور ازجمله عراق به دنبال مطامع خود بودند و از تجزیه عراق سخن گفتند، اظهار کرد: کشورهای غربی و حامیان منطقه ای تروریسم که کشورهایی مرتجع هستند و هیچ رنگ و بویی از آزادی در این کشورها به مشام نمی رسد به حمایت از داعش و القاعده و سایر گروه‌های تروریستی پرداخته اند.


رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه «اخیرا وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده نباید آمریکا را در خصوص داعش سرزنش کنید» گفت: دولتمردان امریکایی نه تنها باید سرزنش بلکه به جرم حمایت از این گروه های تروریستی و خلق داعش باید محاکمه شوند.


آیت الله آملی لاریجانی به مقایسه شرایط تحریم ها و رصد مستمر و دقیق تمام تحرکات ایران در زمان تحریم ها با تحرکات و جابجایی نیرو و انتقال اموال و فروش نفت از سوی گروه تروریستی داعش پرداخت و تاکید کرد: آمریکایی ها که همه جای دنیا چشم و گوش دارند و در زمان تحریم ایران پیگیر هر نوع مذاکره درخصوص فروش نفت بودند چه طور است که اکنون نمی توانند در مقابل تحرکات داعش بایستند و آیا نمی دانند که تانکرهای نفتی و اموال مردم سوریه و عراق چگونه و در چه مسیرهایی از سوی داعش منتقل می شود و به فروش می رود؟


رئیس دستگاه قضا ادعای مقابله با داعش و جنگ با آنان از سوی آمریکا را نوعی شوخی توصیف کرد و گفت: اروپایی ها و آمریکایی ها باید جلوی صادرات تروریست به منطقه را بگیرند و بدانند که تروریسم دو وجه دارد که در نهایت دودش به چشم غربی ها می رود.


آیت الله آملی لاریجانی افزود: غربی ها پیش از این نیز در جریان حمایت از القاعده نتیجه کار را دیدند اما باز هم به دنبال گسترش تروریسم و حمایت از آن هستند.


رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: غربی ها حدود دو سال است که به ادعای خودشان مشغول مقابله با داعش هستند اما حتی یک حمله جدی هم به آنها نداشته اند و خودشان هم می دانند که مبارزه و مقابله واقعی با داعش از سوی مردم عراق و سوریه و حمایت های مردمی و ارشادات کارشناسی ایران صورت می گیرد.


آیت الله آملی لاریجانی با ابراز تاسف از به خاک و خون کشیده شدن مردم در یمن و لبنان و فرانسه از سوی تروریست ها گفت: هر انسان منصفی از کشته شدن مردم بی گناه حتی در کشورهایی که سرانشان ازحامیان تروریسم هستند ناراحت است.


رئیس قوه قضائیه خطاب به سران کشورهای اروپایی حامی تروریسم گفت: حاکمان این کشورها باید بدانند که داعش تروریسمی بسیار افسار گسیخته را در جهان ترویج می کند و متاسفانه بر حسب برخی گزارش‌ها درصد قابل توجهی از جوانان فرانسوی نسبت به این گروه اظهار تمایل کرده‌اند که در صورت واقعی بودن این گزارش باید گفت حتی درصد اندکی از ابراز تمایل نسبت به چنین گروه تروریستی نیز فاجعه است.


رئیس دستگاه قضا تنها راه مقابله با داعش را دست کشیدن غربی ها از حمایت های خود نسبت به داعش و کشورهای حامی داعش اعلام کرد.


آینده سوریه در دست مردم این کشور؛


آیت الله آملی لاریجانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تشکیل کنفرانس وین تشکیل چنین کنفرانسی را با هدف حل مشکل مردم سوریه مناسب ارزیابی کرد و گفت: مسئله این است که برخی از کسانی که در این کنفرانس گرد آمده اند قبلا دستشان به خون مردم سوریه آغشته شده و در این حال پیش شرط هایی نیز درباره آینده مردم سوریه تعیین می کنند.


رئیس قوه قضاییه افزود: شما چه کاره هستید که درباره سرنوشت و آینده مردم سوریه تصمیم می گیرید، معقول‌ترین راه برای آینده کشور سوریه تصمیم‌گیری از طرف خود مردم این کشور است.


آیت الله آملی لاریجانی تاکید کرد: کنفرانس وین اگر بتواند مانع کمک ها و حمایت ها از گروه های تروریستی شود می تواند موفق شود.


حمایت از اقدامات پیشگیرانه نیروی انتظامی؛


آیت الله آملی لاریجانی در بخش پایان سخنان خود با تشکر از اقدامات نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و تاکید بر حمایت دستگاه قضایی از این گونه اقدامات تصریح کرد: ناهنجاری هایی مانند بدحجابی، اخلال در نظم عمومی از جرم‌های مشهود و از وظایف ذاتی ضابطین در برخورد قانونی است و البته باید برای پیشگیری از آن به کارهای فرهنگی پرداخت اما برخورد انتظامی و قضایی با این جرائم مشهود منافاتی با انجام امور فرهنگی ندارد.


در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی ارائه گزارش های هیئت های اعزامی به شهرستان های استان مازندران در سفر استانی اخیر ادامه یافت و دستورات لازم برای رفع مسایل و مشکلات قضایی موجود در این استان از سوی رئیس قوه قضاییه صادر شد.ئیس قوه قضائیه با طرح این پرسش که اساساً داعش را چه کسانی خلق کرده‌اند ودر چه محیط هایی پرورش یافته اند، گفت: همه می دانند که امریکا، اروپا و برخی کشورهای منطقه در خلق داعش و حمایت های مالی و سیاسی از آن دخیل بوده اند.

------------------------------------


بازده ساختار بیمار ، درد و سیاهیست .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

برای پرش های بلند ، گاهی نیاز است ، چند گامی پس رویم .  حکیم ارد بزرگ در کتاب سرخ (فیلسوف ایرانی)

آدمیانی که زیستگاه خویش را نابود می کنند ، براستی بی ریشه و مزدورند .  حکیم ارد بزرگ  «نابغه فلسفه»

برای نگهداری و نگهبانی از زیستگاه جانوری ، باید نگاهی فراگیر و باز داشت .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

خوار نمودن هر آیین و نژادی ، به کوچک شدن خود ما خواهد انجامید.  سخنان بزرگان ، حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

دشمنی، به آدمی این زمان را می دهد که توانایی های خویش را باز شناسد.  سخنان حکیم ارد بزرگ - سخنان بزرگان

بسیاری از آدمیان ، اسیر واژگان بد خویش هستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

اگر شیفته کارت نباشی، روانت بیمار می شود و در پایان، پیکرت از پای در خواهد آمد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

اشتهای مردم به شنیدن نواهای پر اندوه و دیدن فیلم های غم انگیز و سیاه، برای سرپرستان هر کشوری ، یک هشدار بزرگ است . حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف معاصر)

آنکه به سرنوشت میهن و مردم سرزمین خویش ، بی انگیزه است ، ارزش یاد کردن ندارد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

اینترنت ، مهر و دوستی ، میان آدمیان را افزون نمود . سخنان زیبای ارد بزرگ

بهترین هدیه پدر و مادر به فرزند ، آموزش ادب و انسانیت است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

سیاستمداران ، تنها پاسخگوی زمان حال خویش نیستند ، آنها به گذشتگان و آیندگان نیز پاسخگو هستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

مجالس و گردهمایی های خویش را در جایی برگزار کنیم که آزار همسایگان را در پی نداشته باشد . حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

 

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


مردم ، همواره گوش به ندای بخشندگان دارند .  دانلود کتاب سرخ حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

از آه و نفرین بزرگان و ریش سپیدان ، باید ترسید .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

بدترین گونه خنده، لبخند به جوک های زهرآگین قومی و زبانی است همه مردم یک سرزمین باید به هم ببالند و دستان هم را برای رشد و بالندگی بگیرند، پیش از آنکه جوی خون از پس این خنده های نفرین شده جاری شود. جملات ناب , سخنان ناب حکیم ارد بزرگ

برآیند ساختن و پرداختن به جوک های قومی و زبانی ، می شود بیگانه پرستی مردمی که، آنها را به ریشخند گرفته اند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

جهان همواره در حال دگرگونی و شکوفایی است ، نباید این پویندگی را زشت دانست ، باید همراه بود و بخشی از این شکوفایی را بر دوش داشت. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

اگر آرمان زندگی خویش را بدانیم ، هر دم از خانه این و آن ، سر در نمی آوریم . حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studie

استخوان بندی شهرها ، در دیوار است و بزرگداشت .  حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم ، تنها و آواره ایم. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

آدم توانا ، از درون بدترین شرایط ، کاخ خوشبختی برای خود می سازد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

خردمندان ، دشمنان اندیشه خویش را دوست دارند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher