X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازتاب .:: Baztab News ::.

پیروزیهای نیروهای یمنی در ضالع ، تعز و شبوه

پیروزیهای نیروهای یمنی در ضالع ، تعز و شبوه    
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۲:۵۷ PM


ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان های ضالع ، تعز و شبوه به پیروزیهایی دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم ، نیروهای مشترک یمن تپه ها و کوههای ماریس در منطقه الزیله در استان ضالع را از لوث وجود مزدوران ائتلاف متجاوز به یمن، پاکسازی کردند.


در تعز هم نیروهای مشترک یمنی توانستند امنیت را در چهار راه میان جبهه های الضباب ، مشرعه و حدنان برقرار کنند و تعدادی از مزدوران و افراد مسلح القاعده را به هلاکت برسانند و تجهیزات اهدایی امارات به مزدوران را منهدم کنند.


نیروهای یمنی همچنین خودروهای زرهی نیروهای متجاوز ائتلاف عربی را هدف در دوراهی ذوباب هدف قرار دادند.


در استان شبوه هم ، نیروهای یمنی در چند موضع در منطقه سیله پیشروی کردند و چند پست امنیتی در جاده منتهی به بیحان و وادی النحر برقرار و مواضع مزدوران در منطقه الفوشه را گلوله باران کردند و خسارهای مادی و انسانی زیادی به آنها زدند.ملت یمن با مقاومت و پایداری خود پیروز خواهد شد


رئیس کمیته عالی انقلاب یمن تأکید کرد ملت یمن با ثبات قدم، پایداری، همت بلند، عزت و درک این مسئله که نبرد کنونی نبرد شرافت و استقلال است بر ائتلاف متجاوز پیروز خواهد شد.


محمد علی الحوثی در گفتگو با روزنامه الثوره گفت:«ما روی ثبات قدم، پایداری، همت بلند و عزت مردم یمن تکیه داریم. نزدیک ترین راه حل بحران کنونی با پیروزی ملت یمن در جبهه های نبرد تحقق می یابد.»


محمد علی الحوثی در خصوص مذاکرات پیش رو نیز بر ضرورت توافق روی مرجعیت گفتگوها و طرح های مشتمل بر توقف تجاوزات تأکید کرد.


وی افزود هنوز هیچکس دعوتنامه رسمی برای شرکت در گفتگوها دریافت نکرده است تا موضع کامل خود را در قبال آن بیان کنیم.
-------------------------------------
اعتبار ۷ میلیارددلاری روسیه برای صادرات به ایران    
۱۳۹۴\۰۸\۲۴ - ۱۲:۵۲ PM


رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی ایران در مسکو گفت: روسیه ۷ میلیارد دلار خط اعتباری برای صادرات به ایران افتتاح کرده است.


به گزارش خبرگزاری صداوسیما، رجب صفراُف دردیدار با رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان افزود: انتظار داریم از طرف ایران هم، چنین ظرفیتی تدارک دیده شود تا به بهبود مناسبات اقتصادی دو کشور کمک کند.

وی ناآشنایی با ضرفیت های اقتصادی دو کشور را از مهمترین موانع توسعه روابط اقتصادی در کشور دانست وگفت: پارسال حجم مبادلات اقتصادی ایران و روسیه بسیار ناچیز بود و کمتر از یک درصد کل مبادلات تجاری روسیه را شامل شد که مایه تاسف است.

صفراُف افزود: این در حالی است که ظرفیت‌های بسیار خوبی در دو کشور وجود دارد که می‌تواند مبنای روابط بیشتر باشد.

وی شناخت متقابل از توانمندی‌های طرفین را زیرساخت توسعه روابط دانست وگفت: مطمئن هستیم که امکانات و پتانسیل‌های منحصر به فردی در ایران وجود دارد که قابلیت معرفی به روسیه و سایر کشورهای CIS را دارند.

رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی ایران در مسکو با بیان اینکه تجار ایرانی می‌توانند حضور و جایگاه قابل توجهی در بازار قوی روسیه داشته باشند، اضافه کرد: ایران رایزن اقتصادی در روسیه ندارد، این در حالی است که رایزنان اقتصادی روسیه در ایران حضور مستمری دارند و ما به همین اکتفا نکرده‌ایم و خودمان هم به ایران سفر کرده‌ایم.

ناشر نشریه"تجارت با ایران" با اشاره به اینکه این نشریه اولین نشریه‌ای است که با موضوع تجارت با ایران فعالیت می‌کند، عنوان کرد: این مجله می‌تواند نقش بسیار خوبی در توسعه‌ی روابط دو کشور ایران و روسیه داشته باشد.

-------------------------------------


آهنگ دلپذیر ، نوا و آوای گیتی است.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

بستر اندیشه همگانی ، همچون دریاست ، هیچ بنایی بر آن پایدار نخواهد بود ، مگر آنکه خود را با بسامدهای (امواج) آن همراه سازد .  حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)

آزادیخواهی و راستی، باید برجسته ترین خوی ایرانیان باشد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

به فرزندان خویش آموزش دهیم ، که در اینترنت هم ، گفتار و رفتاری نیک و انسانی داشته باشند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

 

سالار دل ها بودن ، با ارزش تر از هر آرزویی است . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

اُرد بر این باور است ، که بسیاری از هنرهای سنتی ، سیاهچال نیرو و توان جوانان امروز است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)


همسر خویش را ، به دیدار دوستان زن و مرد تنهای خویش نبریم. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

خبرنگاران  آزاده ، پیشتازان رشد هر سرزمین هستندحکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

بزم ها گوارا، که گیتی بزمی بزرگ برای آراستن خویش و آیندگان است .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

به اُرُد می گویند بخشنده ترین آدمها چه کسانی هستند ؟ می گویم : مهربانان بخشنده اند کسانی که لبخندشان را ، نگاه پر امید و واژگان پر مهرشان را، به ما می بخشند و به زندگی، دلگرممان می سازند. حکیم ارد بزرگ (The greatest contemporary philosopher)

آنکه شکوه خرد و اندیشه را دید ، هیچگاه گردن کشی پیشه نکرد .  حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)


فرزند بی ادب ، هر روز برای پدر و مادر ، نکبت و زشتی هدیه می آورد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

 

خردمندی از دیدگاه اُرد ،  شناخت مهربانی و کوشش در راه هم افزایی جهانی آن است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 

آنکه می دزدد ، نفرین و خواری ابدی برای خود به ارمغان می آورد.  حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

آرامش روان بسیار ارزشمند است ، چرا که هیچ ارتشی نمی تواند ، درون فرو ریخته ما را سامان بخشد.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

گل زرد رنگ همیشه بهار ، سرشار از مهر است ، می توان با دادن شاخه ایی از آن ، پیمان زناشویی بست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

آدم نیکخو ، هیچ گاه برای رسیدن به پول ، ارزش های همگانی را زیر پا نمی گذارد .  حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)

تنهایی ، برای جوان ارزشمند و برای پیر آزار دهنده است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف


چه بیچاره اند مردمی که ، قهرمانشان بزدل است .  حکیم ارد بزرگ (Iranian philosopher)

خرد تنها در دانسته های ما خلاصه نمی شود ، بلکه در کردار ما هویدا می گردد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

سیاستمدار نیک ، به دنبال دل و مهر مردم سرزمین خویش است. حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the world's best known and most widely read and studied philosophers)

اندیشه و سخن نامداران و اساطیر زاینده است ، یاد آنان برای فرزندان سرزمین خویش ، شادی و امید به ارمغان می آورد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

آدمهای فرهمند ، به نیرو و توان خویش باور دارند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

آسودگی دیگران ، بخشی از آرامش و رفاه ماست.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

آنکه ناراستی پیشه نموده ، خموشی دیگران هم برایش ترسناک است. حکیم ارد بزرگ(پدر فلسفه جدید)

 

آدمهای کوچک گوشی شنوا ندارند، چشمی برای خواندن ندارند، آنها اندیشه های پراکنده خود را همچون قانون می شمارند و آنگاه که پی به اشتباه خود می برند بر زمین و زمان خورده می گیرند و می گویند: زندگی دروغی بیش نیست. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

 

چه زیبایند ، آنانی که همیشه لبخندی بر لب دارند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

 


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher