X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازتاب .:: Baztab News ::.

آزادی بخشی از املاک شاندیز برای پرداخت مطالبات

آزادی بخشی از املاک شاندیز برای پرداخت مطالبات    
۱۳۹۴\۰۸\۱۱ - ۱۲:۰۶ PM


۱۸۰ هزار متر مربع از املاک شاندیز برای پرداخت مطالبات سهامداران پدیده شاندیزآزاد شده است.


به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی درباره چگونگی رفع مشکلات پدیده شاندیز وآخرین اقدامات صورت گرفته گفت: پس از اعلام ستاد تدبیر خراسان رضوی سازمان حسابرسی وضعیت پدیده شاندیز را بررسی میکند، تا موضوع برای ورود به بورس آماده شود.

محمدرضا محسنی ثانی گفت: افزون براین ،براساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی تدابیری اتخاذ شده است تا بخش خصوصی در صورت امکان بخشی از املاک شاندیز را خریداری و بخشی از مطالبات سهامداران را پرداخت کند.

نماینده مردم سبزوار درمجلس شورای اسلامی گفت: همچنین مقرر شده است پس از اینکه ستاد تدبیر بلامانع بودن خرید و فروش را اعلام کرد سهامداران بتوانند به قیمت کارشناسی از این املاک به جای سهام خود استفاده کنند.
------------------
رشد بنگاه های دانش بنیان بابهبود فضای کسب وکار    
۱۳۹۴\۰۸\۱۱ - ۱۱:۵۸ AM


رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معدن و کشاورزی ایران افزود : مهم ترین راهکار توسعه اقتصاد فراهم سازی شرایط مساعد برای کسب و کار شرکت های دانش بنیان است که اتاق بازرگانی ایران این مسیر را هم مدنظر دارد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ، محسن جلال پور در نشست صبحانه کاری امروز اتاق بازرگانی که با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد ، تاکید کرد :

پیشنهاد تشکیل کمیته ای با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارائه شده است که برآن اساس شرایط برای توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان در بخش خصوصی کاملا تسهیل شود.

جلال پور اظهار داشت :

مالیات به عنوان یکی از ابزار های سخت همیشه مقابل بخش خصوصی قرار دارد و شرکت های دانش بنیان از معافیت مالیات برای افزایش بهره وری و توسعه خود استفاده کنند.وی گفت : توسعه اقتصادی نیازمند پیشرفت کشور است و باید توسعه اقتصادی و پیشرفت همه جانبه کشور در توسعه سرمایه پایدار و فعالیت هر چه بیشتر فعالان بخش خصوصی برنامه ریزی شود.جلال پور افزود : دو در هزار سرمایه گذاری آمریکا در بخش هایی نظیر شرکت های دانش بنیان رخ داده است ، اما از سال 2010 به بعد بیش از 21 درصد سرمایه گذاری ها در این کشور مربوط به شرکت های دانش بنیان بود و براساس آخرین اطلاعات در سال 2014 این رقم حتی به 64 درصد نیز رسیده است.

رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به پیشرفت های ارتقا شرکت دانش بنیان نیز گفت : سه اصل جمعیت نخبگان ، پهنای باند و فضای مساعد کشور به عنوان اصلی ترین پیش نیاز های شرکت های دانش بنیان است و امروز از لحاظ جمعیت نخبگان در نقطه مطلوبی به سرمی بریم و جمعیت تحصیلکرده مزیت خوبی است تا گام های مثبتی در اکثر بخش های دانش بنیان برداشته شود.وی افزود: فضای کسب وکار به عنوان دومین عامل از پیش نیاز های این شرکت هاست، تصویب قانون دانش بنیان که قانون جامعی است می تواند به شرکت های دانش بنیان کمک کند اما متاسفانه فاصله این قانون از مرحله تصویب تا مرحله اجرا فاصله بسیاری زیادی را دارد و دولت و مجلس باید بیشتر تلاش کنند.

جلال پور در ادامه با اشاره به گله فعالان بخش خصوصی از نحوه وصول مالیات تاکید کرد: دو ایراد اساسی داریم، مالیات ها عمدتا از بخش شفاف اقتصاد گرفته می شود و بخش زیرزمینی اقتصاد از پرداخت مالیات مصون می ماند و این مورد، بخش های شفاف اقتصاد را بسیار آسیب پذیر می کند.جلال پور همچنین با اشاره به اینکه قانون، شرکت های دانش بنیان را از پرداخت مالیات معاف کرده است، گفت: شرکت های دانش بنیان در عرصه جهانی رشد کنند و در نهایت در چند سال آینده مالیات خود را پرداخت کنند چراکه اکنون کمتر از یک درصد اقتصاد ما در دستان شرکت های دانش بنیان است.

____________________________


حکمت بیش از هر چیز ، به دانش و تجربه تکیه دارد . حکیم ارد بزرگ

آدم های دور اندیش، بازیچه رخدادهای ناگهانی و روزمره نمی شوند. حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نوین)

آدمهای بد کردار ، از سکوت خردمندان نیز می هراسند .  حکیم ارد بزرگ

خیزش درونی ، برای بهروزی هر چه بیشتر ، نیرویی است که بسیاری آن را ندارند .  حکیم ارد بزرگ

مهمترین آرمان کشورهای جنوب خلیج فارس، نابودی بزرگی و شکوه ایران است. حکیم ارد بزرگ

میهن ، از آن همه مردم یک کشور است ، با هر رنگ، نژاد و زبانی... حکیم ارد بزرگ

بسیاری از سختی هایی که می کشیم ، به خاطر خجالت و ترس از نگاه و فکر دیگران درباره ماست . هیچ کار شرافتمندانه ایی ، خجالت ندارد و از ارزش ما نیز نمی کاهد . حکیم ارد بزرگ

به جای تجلیل از رنج و فقر، راه کار و درآمدزایی به یکدیگر نشان دهیم. حکیم ارد بزرگ

گیتی نه وهم است و نه در دست ما ، تنها زمانی برایش فرزندانی شایسته بوده ایم که بخشی از پویش و شکوفایی آن باشیم . حکیم ارد بزرگ

مرگ و پایانی نیست، دگرگونی و آمیختگی با گیتی، آینده همه زندگان است. حکیم ارد بزرگ

مهربانان ، با سرشت پاک گیتی آمیخته اند . حکیم ارد بزرگ

نرمش و سازگاری با گیتی ، ما را آرام خواهد ساخت . حکیم ارد بزرگ

هر آدمی ، به اندازه کوششی که می کند ، از داشته های گیتی بهره می برد .  حکیم ارد بزرگ (برترین متفکر جهان)

پدران و مادران فرهمند ، فدایی آرزوهای فرزندان خویش می شوند . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

پدران و مادرانی که در پی نابودی زندگی زناشویی فرزند خویش هستند ، بزهکارند . حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه نوین)نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher